Servis PC

PC sestavy na míru

Naše služby určitě využijete i v případě, pokud uvažujete o koupi nového PC, ale nevyhovují Vám výrobcem nabízené sestavy. Po úvodní konzultaci, kdy zjistíme k čemu bude Váš nový počítač převážně určen Vám sestavíme PC přímo na míru Vašim potřebám. Toto řešení zajistí optimální investici do výpočetní techniky a zabrání neefektivnímu využití Vašich finančních prostředků.

Servis PC a notebooků

Mezi naše stěžejní služby patří servis PC a notebooků ve Šternberku a okolí, kdy jsme schopni drobné opravy provést přímo na místě. V případě složitějšího problému Vám navrhneme konkrétní řešení a předpokládanou časovou náročnost opravy. Pokud jste z blízkého okolí, je možné porouchaný přístroj zanechat přímo v naší kanceláři. Opravené zařízení Vám dodáme zpět v co nejrychlejším možném termínu tak, aby problémy způsobené výpadkem zařízení byly co nejmenší.

Zálohování dat

V případě, že máte v počítači cenná osobní data jako jsou firemní data, rodinná foto alba, videa atd. určitě oceníte naši službu zálohy dat, kdy v případě poruchy Vašeho zařízení budou veškerá Vaše cenná data okamžitě k dispozici. Spolu s touto službou nabízíme také záchranu dat z již poškozených počítačů, ale zde již podle druhu poruchy negarantujeme 100% záchranu. Pokud se chcete vyhnout ztrátě dat, doporučujeme jejich preventivní zálohování. Ohledně možností, jak zálohu provádět Vám rádi poradíme.